zpět na nadrazenou stránku

Svět Bupi BABY


Vítá vás svět Bupi BABY – voňavý, čistý a bezpečný

Milá maminko,
Vítejte ve světě BUPI! Svět, který je v souladu s přírodou nabízí vám i vašim nejmenším všechno co potřebujete. Je bezpečný, čistý, voňavý… - přesně takový, jaký ho pro svoje děťátko chcete!

Oblíbená značka dětské kosmetiky má dlouholetou tradici, je cenově dostupná pro všechny a navíc nabízí přírodní složení. Díky tomu se stala při péči o miminko preferovanou značkou mnohých maminek. Přírodní složky kosmetiky BUPI aktivně působí na dětskou pokožku, kterou díky obsaženému bisabolou a lanolínu dostatečně zvláčňují a hydratují. 

BUPI kosmetika je vhodná pro děti od 0 do 6 let, ale stejně tak pro všechny lidi, které trápí citlivá pokožka.

BUPI kosmetika neobsahuje parafíny (ropné složky), ani žádné alergeny a splňuje nejpřísnější dermatologická kritéria.

BUPI kosmetika je čistě přírodní, neobsahuje alkohol, ani umělá barviva. Všechny produkty příjemně voní díky BUPI parfému, který je bez alergenů.

Z celkového objemu dětských mýdel, která se na Slovensku prodávají, tvoří BUPI mýdla až 76% ze všech prodejů, což je jasným důkazem toho, že spokojenost maminek a jejich věrnost ke značce BUPI je opravdu vysoká.

Každodenním používáním kosmetiky BUPI pomáháte jemné pokožce vašeho děťátka předcházet zánětům. BUPI uklidňuje a regeneruje dětskou pokožku, proto je tou nejlepší volbou pro vaše miminko!

Hledáte bezpečný svět pro svoje dítě? Vyberte si svět BUPI, který vám pomůže postarat se o vaše dítě bez chemických přísad a alergenů.

Svět BUPI je jednoduše…. To pravé pro vás a vaše děťátko!