zpět na nadrazenou stránku

Dotek přírody pro vaše děťátko


BUPI kosmetika – dotek přírody pro vaše děťátko

Je stejná jako maminčino pohlazení. Jemná, něžná a hýčkající. Příroda přesně ví, jak se správně postarat o miminka a BUPI to díky ní umí také. Díky přírodním složkám obsaženým v našich kosmetických výrobcích bude i pokožka vašich dětí hýčkaná a péče o ni bude jemná a šetrná – přesně taková, jakou malé děti potřebují. 

Kosmetika BUPI obsahuje přírodní látky, které jsou pro dětskou pokožku velmi prospěšné a přirozené. Jednotlivé složky, které jsou v produktech zastoupené, mají každý svoji jedinečnou funkci a zároveň i blahodárný účinek při péči o jemnou dětskou pokožku. 

Přírodní látky v kosmetice BUPI jsou pro vaše miminko tak přirozeně jemné, jako je jemné pohlazení maminky.

Heřmánek lékařský

(nachází se v dětském tuhém mýdle) Heřmánek je léčivá rostlinka, která tlumí bolest, hojí rány a zabraňuje tvorbě jizev. V kosmetice se heřmánek používá na zmírnění ekzémů, vyrážek a zánětů kůže.

Lanolín

(nachází se v dětském tuhém mýdle a v šampónu) Lanolín je tuk získaný z ovčí vlny, má ochranné vlastnosti, promašťuje pokožku a zabraňuje jejímu vysoušení. Výhoda lanolínu je v tom, že ihned po nanesení uleví od bolesti a zabrání přístupu nežádoucí vlhkosti do rány, tím lanolín hojí a uklidňuje.

Olivový olej

(v dětském tuhém mýdle) Olivový olej obsahuje vitaminy B, A, C a E, které se podílejí na ochraně pokožky před slunečními paprsky. Kosmetika s přísadou olivového oleje je výjimečná tím, že zanechává pokožku jemnou a vláčnou, navíc ji dobře hydratuje a lehko se vstřebává.

Slunečnicový olej

(v tělovém mléce a krému proti opruzeninám) Slunečnicový olej je přírodní olej s vysokým obsahem kyseliny linolové. Pokožku vyživuje, zvláčňuje a díky obsahu vitaminu E ji výborně hojí a regeneruje. 

Makadamový olej

(v tělovém mléce a krému proti opruzeninám). Makadamový olej má blahodárné účinky na pleť, stejně jako na celkové zdraví. Obsahuje hodně účinných látek zejména pak vitamíny A, B, E, nenasycené mastné kyseliny, selen a zinek. Navíc je třeba vyzdvihnout i jeho vysoký ochranný účinek vůči UV záření, a to s faktorem 3 až 4.

Hroznový olej

(v tělovém mléce, a krému proti opruzeninám). Hroznový olej je výjimečný, za studena lisovaný olej z hroznových jadérek. Pro svoje léčivé a hojivé účinky je bohatě využívaný v kosmetickém průmyslu. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky a obsahuje nejsilnější přírodní aktioxidant – procyanidin. Chrání pokožku před ztrátou přirozené vlhkosti. 

D-panthenol

(v šampónu a krému proti opruzeninám, ve vlhčených ubrouscích Ultra Soft) D-panthenol je vitamin s protizánětlivým, uklidňujícím a hydratačním účinkem. Zaručuje snadné rozčesávání vlasů, zabraňuje lámavosti vlasů a podporuje jejich růst. 

Alantolín

(v mycí pěně) Alantolín je přirozenou složkou lidského organizmu, která urychluje regeneraci buněk. Má výrazné hojivé a regenerační účinky, zjemňuje a uklidňuje pokožku, zmírňuje její podráždění, působí protizánětlivě a mírně dezinfekčně. 

Včelí vosk

(v krému proti opruzeninám) Včelí vosk je komplexní materiál složený z více jak 300 substancí, který má mimořádné ochranné a léčivé účinky. Vyniká svým všestranným využitím a především svými antibakteriálními a antibiotickými vlastnostmi.

Bisabolol 

(v krému proti opruzeninám a ve vlhčených ubrouscích) Bisabolol je účinná látka, která je jednou ze složek heřmánkového extraktu. Má protizánětlivé, uklidňující a mírně dezinfekční účinky a s oblibou se využívá v kosmetických přípravcích pro děti.

Aloe vera

(ve vlhčených ubrouscích Sensitive) Aloe vera má zvlhčující a zjemňující účinek na pokožku, léčí zánětlivé procesy, citlivou, suchou a popraskanou pokožku. Obsahuje hořčík, vápník, zinek, selen, vitaminy, aminokyseliny a dalších více než 300 různých látek.